fbpx

Програма табору
MUcamp

Драйвові канікули у MUcamp

Програма табору - захоплююча багатоденна ділова гра.
Це тренінги, командна работа над проєктом і навчання. А найголовніше - багато спілкування, взаємодії, взаєморозуміння.

Це авторська педагогічна програма, створена за технологією «навчання дією». Кожна дитина має змогу здобути такі soft-skills, як time-менеджмент, навички взаємодії в команді, обстоювати свою думку.

У такому середовищі дитина зростає як особистість, у неї виникає бажання діяти, проявляти ініціативу, приймати рішення і спілкуватися

Практична діяльність і важливі досягнення

Мета табору — відшукати інтерес кожної дитини. Запропонувати їй такі завдання, які будуть одночасно цікавими та складними, із викликом. Але водночас обов’язково — досяжними.

Так, щоби дитина відчула успіх своєї діяльності та захотіла досягати його знову і знову. У таборі створюються особливі умови, у яких дитина сама прагне здобувати знання, вступати в комунікацію.

Важливим напрямком табору є пошук і формування персонального інтересу, мотивація до продуктивної діяльності, виявлення талантів. Кожній дитині приділяється персональна увага, щоби допомогти відкрити й усвідомити свій потенціал, здібності, творчу енергію.

Свобода і довіра

 • Дитина вчиться самостійно створювати задум продукту
  і знаходити своє місце в команді
 • Будує ігровий світ, правильне середовище, необхідне
  для ефективної діяльності
 • Керує проектами, підбирає методи та інструменти управління
  своїм часом та командою
 • Діти об’єднуються в проєктні групи для спільної роботи
  над цікавим завданням
 • У команді діти різного віку,
  це створює природні умови
  для лідерства й обміну досвідом
 • У вільний час діти влаштовують вечірки, плавають у басейні, ходять у походи, дивляться й обговорюють фільми

Зйомки кіно та кліпів

На початку зміни діти проходять навчання в студіях, де знайомляться з особливостями режисури, операторства, акторської майстерності та монтажу.

Також протягом зміни діти проходять творчі майстер-класи та воркшопи з відеомейкінгу, stop motion-анімації, ораторства від експертів кіно та театру. Кожен може обрати для себе цікаву кіношну роль та спробувати себе в діяльності.

Учасники формують справжні знімальні команди, створюють власні кінопродакшени. Групи працюють із професійною технікою для зйомок (освітлення, стабілізатори, монтажні станції та рекордери).

Протягом зміни кожна команда створює декілька відеопродуктів у різних жанрах та стилях. На змінах діти створюють кліпи, короткометражки, YouTube-влоги, відео для TikTok, мультфільми, fashion-ролики.

Фільми учасників табору

Розклад на день

Kанікули в МУ КЕМП асоціюються з теплою атмосферою дружби, довіри й захоплюючим знімальним процесом! Насичена але збалансована програма літнього табору зацікавить вашу дитину. Майстер-класи, активні ігри, прогулянки на природі, психологічні та акторські вправи, зйомки фільмів і багато інтерактиву чекає в таборі щозміни.

Відгуки учасників