fbpx
__CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"62516":{"name":"Main Accent","parent":-1}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default Palette","value":{"colors":{"62516":{"val":"rgb(255, 203, 70)","hsl":{"h":43,"s":0.99,"l":0.64}}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__
КУПИТИ ПУТІВКУ

Програма табору
MU camp #знімаємокіно

Драйвові канікули у MU camp #знімаємокіно


Програма табору - захоплива багатоденна ділова гра. Це тренінги, командна работа над проєктом і навчання. А найголовніше - багато спілкування, взаємодії та розуміння.

Це авторська педагогічна програма, створена за технологією «навчання дією». Кожна дитина має змогу здобути такі soft-skills, як time-менеджмент, навички взаємодії в команді, обстоювання своєї думку.

У такому середовищі дитина зростає як особистість, у неї виникає бажання діяти, проявляти ініціативу, приймати рішення і спілкуватися.

Практична діяльність і важливі досягнення


Мета табору — відшукати інтерес кожної дитини. Запропонувати їй такі завдання, які будуть одночасно цікавими та складними із викликом. Але водночас — обов’язково досяжними.

Ми прагнемо, щоб дитина відчула успіх своєї діяльності та захотіла досягати його знову і знову. У таборі створюються особливі умови, у яких дитина сама прагне здобувати знання та  вступати в комунікацію.

Важливим напрямком табору є пошук і формування персонального інтересу, мотивація до продуктивної діяльності, виявлення талантів. Кожній дитині приділяється індивідуальна увага, щоб допомогти відкрити й усвідомити свій потенціал, здібності, творчу енергію

Свобода і довіра

 • Дитина вчиться самостійно створювати задум продукту
  і знаходити своє місце в команді
 • Будує ігровий світ, правильне середовище, необхідне
  для ефективної діяльності
 • Керує проектами, підбирає методи та інструменти управління
  своїм часом та командою
 • Діти об’єднуються в проєктні групи для спільної роботи
  над цікавим завданням
 • У команді діти різного віку,
  це створює природні умови
  для лідерства й обміну досвідом
 • У вільний час діти влаштовують вечірки, плавають у басейні, ходять у походи, дивляться й обговорюють фільми

Зйомки кіно та кліпів

На початку зміни діти проходять навчання в студіях, де знайомляться з особливостями режисури, операторства, акторської майстерності та монтажу.

Також протягом зміни діти проходять творчі майстер-класи та воркшопи з відеомейкінгу, stop motion-анімації, ораторства від експертів кіно та театру. Кожен може обрати для себе цікаву кіношну роль та спробувати себе в діяльності.

Учасники формують справжні знімальні команди, створюють власні кінопродакшени. Групи працюють із професійною технікою для зйомок (освітлення, стабілізатори, монтажні станції та рекордери).

Протягом зміни кожна команда створює декілька відеопродуктів у різних жанрах та стилях. На змінах діти створюють кліпи, короткометражки, YouTube-влоги, відео для TikTok, мультфільми, fashion-ролики.

Фільми учасників табору

Розклад на день

Kанікули в MU camp асоціюються з теплою атмосферою дружби, довіри й захопливим знімальним процесом! Насичена, але збалансована програма літнього табору зацікавить вашу дитину. Майстер-класи, активні ігри, прогулянки на природі, психологічні та акторські вправи, зйомки фільмів і багато інтерактиву чекають в таборі щозміни.

Відгуки учасників