fbpx

Школа майстрів

В якості «вожатих» (в MU CAMP їх називають Майстри) в таборі працюють коучі, фахівці з навчання, ігротехники і психологи. У них особлива роль - вони допомагають дітям правильно взаємодіяти, вчитися на своєму досвіді.

Завдяки дорослій підтримці, дитина дорослішає, усвідомлює свої наміри і дії, приймає відповідальність, вчиться говорити про себе і свої бажання, слухаючи при цьому інших.

Основне завдання Майстра - знайти і підтримати інтерес кожної дитини. Всі учасники команди дитячого

табору мають великий досвід роботи з дітьми. Наші майстри проходять навчання в Школі Майстрів. Навчання в Школі Майстрів проходить в декілька етапів і включає обов'язкове проходження онлайн-курсу з тьюторингу, вивчення основ відеомейкінгу, дводенний практичний тренінг. Кожний етап супроводжується виконанням практичних завдань та вправ. По закінченню навчання майстри отримують наступні навички:

  1. Організація та проведення профільних навчальних студій
  2. Формування індивідуального освітнього маршруту
  3. Організація командної роботи
  4. Модерація конфліктів
  5. Поведінкова оцінка, моніторинг, розвиваючий зворотній зв'язок
  6. Психодіагностика та постановка цілей розвитку
  7. Побудова довірчих і підтримуючих відносин
  8. Мотиваційні бесіди
  9. А також навички, які необхідні для створення кінопродуктів (написання сценарію, складання розкадровки, основи операторського мистецтва, режисури та монтажу)

З дітьми працюють лише ті майстри, які засвоїли всю необхідну інформацію та успішно виконали всі завдання!

Ми дуже цінуємо свою команду й постійно підвищуємо рівень професіоналізму наших майстрів. Навчання є обов'язковим також і для досвідчених фахівців!

Якщо ви давно мрієте стати вожатим (майстром) й готові навчатися і розвиватися, запрошуємо вас в нашу команду. Заповніть анкету і приєднуйтесь до команди найкращого табору України для зйомок кіно та відпочинку! 


Я научу Вашего ребенка актерскому мастерству и хореографии. Научу, как быть открытым не только на сцене, но и в жизни. Подарю улыбку и свет. Мои знания психологии помогут понять его внутренний мир с первых минут разговора. Со мной ему никогда не будет скучно. Дарю творчество и позитив! 


Вікторія Чумак


Я стану для Вашего ребенка другом, всегда поддержу, обниму и угощу вкусняшкой. Открыта для обсуждения интересных, философских тем, могу провести психологические тесты, снять невероятный мультфильм и научить учить других. А самое главное - я вижу потенциал ребенка и помогаю его раскрывать :)


Настя Мірошніченко 


Я допоможу Вашій дитині знайти нові грані особистості, розвинути таланти і втілити в життя давні мрії. Я відкрию для дитини світ мультиплікації і кіно, розповім всі таємниці створення хорошого продукту. Разом ми будемо мріяти і розважатися, розвиватися і вивчати світ навколо нас.


Ліза Кекконен


Я навчу ваших діточок як отримувати максимум задоволення та користі від будь-якої діяльності. Завжди підтримаю, допоможу, придумаю цікаву гру та пригощу смаколиками)


Таня Соколовська


Я научу Вашего ребёнка не бояться фантазировать, а самое главное - говорить о своих задумках. Я люблю снимать и монтировать, но чтоб сделать это красиво и правильно, также нужно учиться! Я - тот человек, который с радостью обучит всем тонкостям и премудростям видеосъемки , монтажа и анимации. А также я научу, как решать конфликты и не создавать конфликтных ситуаций.


Марія Сологуб 


Доверие и свобода мысли, отдых, развитие и много веселья - со мной не бывает скучно! Я научу Вашего ребенка монтировать, снимать крутые фильмы и мультфильмы. Уверен - мы найдем общий язык и проведем время с пользой!


Артем Гуза


Я вірю в те, що кожна людина від народження наділена тими здібностями, які визначають її місце в світі. Тому моя головна мета - створення атмосфери, в якій кожна дитина зможе відкритися і проявити себе. До того ж, ми будемо вчитися правильно розставляти пріоритети, розподіляти час, бути відповідальними і самостійними, впевненими в собі, бачити кінцевий результат і досягати поставлених цілей. Ми здобудемо найважливіший навик у сучасному світі - вміння спілкуватися.


Олена Снігур


Научу ребенка творить - от создания креативной идеи до ее воплощения, не только руками, но и душой. При себе всегда есть пару танцевальных движений и 3-4 улыбки для нуждающихся)


Лінка Пойда


Когда знакомые меня спрашивают «Вы в кинолагере детей учите фильмы снимать?», я не могу просто ответить «Да». Ведь помимо этого мы учим работать в команде, брать ответственность за свои решения, верить в свои силы. Мне нравится быть мастером. Ведь ты не играешь роль «главного», а делаешь что-то важнее - становишься другом и поддержкой каждому мушнику. Эта дружба всегда приводит к самым значительным успехам.


Тая Супрунюк