Інтенсивний тренінг Євгена Мірошниченко

Вся таблиця множення за 4 години

Розвиток математичного мислення 
для школярів 6-13 років

 

Ваша дитина теж не любить математику?

О, знову ця математика?!
Більшість школярів не розуміють і тому не люблять математику. Їм здається, що це занадто важко для них. Проте насправді труднощі виникають лише там, де було втрачено розуміння нового матеріалу. Батьки помічають, що в першому-другому класі діти з цікавістю вирішують задачі та приклади. У них є природний інтерес.
Але з нарощуванням складності з'являються проблеми з розумінням математики. Причини різні.
Частіше за все перешкодою стає етап освоєння таблиці множення. В школі вимагають завчити її назубок, зазубрити. І вона стає нездоланною перепоною для дитини.
Ми, як батьки, розуміємо, що наші діти потребують іншого підходу. Їх важко примусити щось робити, якщо вони не бачать в цьому сенсу або вважають справу марною. "Навіщо ж вчити, якщо є телефон, який все порахує" - кажуть вони.

Ми знаємо що робити!

Ми бачимо з якими труднощами зустрічаються учні та їх батьки, тому створили практичний тренінг, який допоможе зрозуміти та вивчити таблицю множення. Один раз і на все життя.

Для цього ми використовуємо спеціальні методики та тренажери, які включають візуально-руховий інтелект. Це і мнемотехніка, і детальна таблиця Піфагора, і картки множення, і рухові вправи.

Ми починаємо з множення двозначних та тризначних чисел, де таблиця стає дійсно необхідною. Діти не просто механічно завчають таблицю, вони "проживають" її всім своїм тілом.